Sprężyste loki

Wiele kobiet narzeka na włosy kręcone. Tymczasem burza loków może być prawdziwą ozdobą i dopełnieniem modnej stylizacji. Głównym problemem do opanowania przy naturalnie kręconych włosów jest ich niesforność. Profesjonaliści mają na nie sposoby.

Radykalne cięcie

Mocno kręcone włosy nie są podatne na układanie, a prostowanie ich na siłę bardzo je niszczy. Najlepszym sposobem na włosy kręcone jest profesjonalne cięcie u dobrego stylisty włosów. Dobre cięcie przy włosach kręconych powinno maksymalnie wykorzystywać naturalny sposób układania się włosów. Odpowiednia fryzura wykorzystująca naturalnie dużą objętość włosów kręconych sprawi, że poranna stylizacja ograniczy się do ich suszenia z użyciem dyfuzora. A wszystkie posiadaczki włosów prostych będą zazdrościć piorunującego efektu.


I odpowiednie kosmetyki

Niezbędnym elementem stylizacji włosów kręconych są specjalistyczne kosmetyki, które sprawiają, że nasze loki stają się lekkie, sprężyste i pełne życia, a fryzura nie wygląda na rozczochraną, ciężką i matową. Włoska marka Lisap ma w swojej ofercie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich szampon, maskę, oliwkę oraz spray, które sprawią, że naturalne loki będą wyglądać zdrowo, modnie i imponująco.

Po więcej informacji zapraszamy pod adres DarmarSklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *